Seo Opti̇mi̇zasyonu
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Seo Optimizasyonu
Seo Optimizasyonu

(SEO) Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüzde kurumsal anlamda tanıtım ve pazarlama gerçekleştirilmesi açısından yazılı ve görsel medyanın kullanılması ya da televizyon yayıncılığının kullanılması yerine internet çağına geçiş gerçekleştirilmiştir. Bu nedenle internet çağı içerisinde de dijital pazarlamanın etkin bir şekilde yapılabilmesi için her web sayfası üzerinde mutlaka Seo Çalışması ihtiyacı bulunmaktadır. Bu çalışma profesyonel ekibimiz tarafından yine profesyonel bir mantık ile gerçekleştirilir. 

SEO Nedir?

SEO, dijital pazarlama gerçekleştirmek için kullanılması gereken en temel yöntemi oluşturmaktadır. Bu yöntem Search Engine Optimization teriminin kısaltması olmakla birlikte Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinmektedir. Bir web sayfasında Seo Çalışması gerçekleştirilmesi sayesinde bu sayfanın arama motorlarında ön plana çıkması, daha kolay bulunması ve daha iyi tanıtılması mümkün olmaktadır. 

Arama motorları bugün internet üzerinde kullanıcıların ulaşmak istedikleri her noktaya kolay bir şekilde ulaşabilmesi için sonuçları bir araya getirir ve kullanıcıya sunar. Bu konuda en çok bilinen arama motoru Google olmakla birlikte yapılacak çalışmalarda da ön plana çoğu zaman Google Seo hizmetleri çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde profosyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Çoğu zaman bir web sayfasının tasarlanması, Grafik Tasarımlarının yapılması ve ardından yayına alınması ile birlikte SEO aşamalarına geçiş yapılır. 

Daha teknik bir şekilde açıklanması gerekirse, SEO; arama motorları arasında daima yerinizi alabilmek açısından web sayfanızda gerçekleştirilen iyileştirme ve bu iyileştirmeler için ihtiyaç duyulan optimizasyon işlemlerini ifade etmektedir. Web Siteniz içerisinde gerçekleştirilen Seo Çalışması temel olarak ikiye ayrılır ve bu çalışmalar Site İçi SEO ve Site Dışı SEO olarak iki şekilde adlandırılır. Bu iki çalışma bir araya geldiğinde ise arama motorlarında ilk sıralamalara ulaşabilmek için yapılan tüm işlemler ortaya çıkar. 

SEO Çalışması Neye Yarar?

Bir web sayfasının kurulumu gerçekleştirilip, yayın hayatına başladıktan sonra artık Seo Çalışması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu çalışma, arama motorunda her geçen gün daha yüksek bir noktaya ulaşmanızı sağlarken, daha fazla kişinin de sayfanıza ulaşmasını sağlar. Bu nedenle dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilecek çalışma için belirli dönemlerde de Seo Analiz uygulamaları ortaya çıkar. 

Çalışma genellikle web sayfası içerisindeki tüm içerikleri göz önüne alınır ve bu sayede içeriklerin iyileştirilmesi yani mantıklı bir hale gelmesini sağlar. Yani web sayfasında bulunan metin içerikleri, görsel içerikler, video içerikler, kategori içerikleri, başlıklar ve açıklamalar gibi her nokta ile ilgilenir. Ardından belirli dönemlerde yapılan Seo Analiz uygulamaları ile birlikte ne kadar etkili bir sonuç elde edildiği veya eksiklikler bulunup bulunmadığı tespit edilir. 

Bir web sayfasında Seo Çalışması gerçekleştirilmediğinde öncelikli arama motorlarından biri olan Google arama motorunda etkili bir şekilde hedef kitleye ulaşmak mümkün olmayacaktır. Hedef kitleye ulaşmayan ve kendi portföyünü oluşturmayı başaramayan bir marka ya da bir web sayfası internet dünyası içerisinde yok olmaya mahkum olacaktır. Günümüzde bir markanın, bir firmanın veya bir şahsın internette bulunabilmesi için mutlaka dijital dünya içerisinde sektöre hakim olması ve kendini yenileyen bir yapıya sahip olması önemlidir. 

Seo Çalışması temel faydası olarak Google ya da diğer arama motorlarında daha hızlı ve etkili bir şekilde bulunmanıza yardımcı olurken, maliyet açısından da büyük bir fayda sağlar. Keza Seo Çalışması sonrasında belirli periyotlar ile Seo Analiz gerçekleştirildiğinde, bu fayda çok daha net bir şekilde görülebilir. Farklı alanlarda gerçekleştirilecek reklam çalışmaları veya insanlara ulaşmak için birçok maliyete katlanmak yerine iyi bir optimizasyon sağlanarak, bir web sayfası daha kolay ulaşılır bir hale gelebilir. Bu durum elbette maliyetlerin azalmasına yardımcı olacaktır. 

SEO, günümüzün mutlak koşullarından birini oluşturan dijital pazarlama açısından prestiji en yüksek olan, maliyeti önemli ölçüde düşüren ve kazancı arttıran en önemli çalışmalardan birisidir. Halihazırda var olan bir web sayfası için veya kurulumu yeni gerçekleştirilecek bir web sayfası için firmamız üzerinden hizmet alınarak SEO başta olmak üzere tüm arama motorları için optimizasyon fırsatları elde edilebilir. 

Google SEO Ve Arama Motoru Optimizasyonları Nasıl Yapılır?

SEO kelimesinden bahsedildiğinde elbette ki ilk olarak akla Google gelmektedir. Çünkü dünya genelinde bilgisayar kullanıcıları tarafından arama motoru olarak kullanılan en önemli site Google olarak bilinmektedir. Bu nedenle çalışmalar genellikle Google Seo şeklinde adlandırılır ve hatta Google tarafından bu konuda algoritmalar dahi oluşturulmuştur. 

Bir web sayfasında doğru bir şekilde Seo Çalışması uygulandığında, hızlı ve pratik bir şekilde popülaritesinin artması mümkündür. Bu popülaritenin elde edilmesi açısından da mutlak bir şekilde SEO Yönetimi sağlayacak uzmanlara ihtiyaç bulunur. Uzman ekibimiz, Google üzerindeki aramalarda daha hızlı ve üst sıralarda görünmeniz için size profesyonel bir reklam mantığı ile hizmet verir. 

Temel olarak SEO yöntemlerinin uygulanabilmesi için ekibimiz tarafından belirli noktalara dikkat edilir. Bu sayede Seo Çalışması çok daha etkin bir sonuç ortaya çıkarır. Örnek olarak ilk noktada içeriklerin zengin bir yapıya sahip olması gerekir. Bugün bir çok web sayfasında sadece metin içerikleri yer alırken, bu içerikler yeterli yapıyı oluşturmamaktadır. Zira içeriklerin mutlak bir şekilde video ve görseller ile beslenmesi ve daha okunabilir bir hale getirilmesi gerekir. 

Günümüzde Seo Analiz çalışmaları gerçekleştirildiğinde, birçok web sayfasında özgün içeriklerin bulunmadığı görülmektedir. Özgün içerik, bir başka noktadan kopyalanmamış, bilgi çalınmamış ve değiştirilerek yeniden yazılmamış içeriği ifade etmektedir. Yani örnek olarak sağlık konusunda bir makalenin mutlak bir şekilde yazarın kendi bilgileri ile hazırlanmış olması ve kopya noktalar barındırmaması gerekir. Bu özellik, metinlerde olduğu kadar görseller, videolar ve grafikler gibi noktalarda da ortaya çıkmaktadır. 

Nitelikli içerikler sağlayabilmek ve kullanıcı için ilgi çeken bir web sayfası tasarımı yapabilmek adına SEO kurallarına göre hareket etmek gerekir. Bu nedenle metin açısından veya görsel açısından özgün çalışmaların çok büyük bir önemi bulunduğu gibi eğer farklı bir noktadan alınan metin ya da görseller kullanılıyorsa, mutlaka kaynak belirtme koşulu yer almaktadır. 

Seo Analiz uygulamaları sonucunda öne çıkan ayrıntılar arasında; başlıkların iyi bir şekilde kullanılması, metin özelliklerine dikkat edilmesi, görsellerde kaliteli fakat trafiği düşürmeyecek araçlar kullanılması gibi noktalar da ön plana çıkmaktadır. Önemli noktalardan biri olan anahtar kelimeler, Google algoritması tarafından çok önemli bir ayrıntı olarak görülmektedir. Her web sayfasında ve her içerikte sektörüne yani pazarına uygun bir şekilde mutlaka anahtar kelimeler yer almalıdır. 

Site İçi SEO Çalışmaları

Firmamız Seo Çalışması gerçekleştirmek için belirtildiği şekilde Site İçi SEO ve Site Dışı SEO olarak farklı alan belirlemiştir. Bu alanların her biri, yapılan çalışmalar sonrasında da kendine has bir Seo Analiz yöntemi sayesinde kontrol edilir. Bu sayede SEO kurallarına bağlı bir şekilde algoritma ile uyumlu bir yapı sağlanarak, web sayfası daha etkin bir hale getirilir. 

Site içi SEO, optimizasyon içerisindeki en önemli noktadır ve öncelikle site içi çalışmaların tamamlanması gerekir. Uygulama, adından anlaşıldığı üzere sitenin içerisindeki optimizasyonu ortaya çıkarır. Arama motorlarında daha iyi bir endeksleme sağlamak için anahtar kelimeler, görseller ve içerik başlıkları gibi noktalarda çalışma gerçekleştirilir. Başarılı bir sonuç elde etmek açısından da Seo Analiz uygulamaları ile denemeler yapılır. 

Site içi SEO gerçekleştirilirken içeriklere bağlı olarak anahtar kelimeler toplanır, içerikler hazırlanır, SEO kurallarına göre bu içerikler uygun hale getirilir ve optimizasyon sağlanarak kullanıcı deneyimi üzerinde durulur. Kullanıcı deneyimi sonucunda ortaya çıkacak ayrıntılar Seo Analiz programları sayesinde tespit edilir. 

Site Dışı SEO Çalışmaları

Site dışı SEO aşamasına gelindiğinde ise iç çalışmalara göre daha az teknik ve daha az çaba gerektirir. Önemli olan nokta, insanların web sayfasını ziyaret ettiğinde memnun kalabilmesidir. Bu nedenle yapılan çalışma, İçerik Pazarlama, Reklam, halkla ilişkiler gibi ayrıntıları barındırır. Yine bu ayrıntılar SEO mantığı ile düzenlenir ve markayı daha bilinir, kabul edilir ve beğenilir bir hale getirir. 

Profosyonel ekibimiz tarafından bir web sayfasının arama motorlarında bulunan ve kabul edilen bir noktaya ulaştırılması için Seo Çalışmaları gerçekleştirilir. Periyodik şekilde Seo Analiz uygulamaları gerçekleştirilmesi ile birlikte de bu çalışmalar kontrol edilir ve yenilenen bir çalışma mantığı ile sürekli kalite yani sıralamada başarılı bir nokta elde edilir.

 

Seo Paketlerimiz

Auto Seo

 • Auto Seo otomatik olarak çalışan bir linkleme sistemidir.
 • Otoritesi yüksek olan ( İlk sayfada anahtar kelimeleri olan ) web sitelerinde daha iyi bir sonuç görülür.
 • Örneğin Auto Seo çalışmasıyla 6.sırada yer alan bir anahtar kelime 3.sıraya rahatlıkla çıkabilir.
 • Günlük Sistemimizden 25 adet backlink gönderimi yapılmaktadır.
 • Genel olarak ilk 100 arama sonucu olan anahtar kelimeler etkilenmektedir.
 • Herhangi bir İç Seo Optimizasyonu tarafımızda yapılmaz.

Auto Seo Paket Ücretleri

Full Seo 

 • Full Seo, Auto Seo ya nazaran çok daha kapsamlı bir hizmettir.
 • Aranma hacmi yüksek anahtar kelimelerde çok daha etkilidir.
 • Sektörün (sitenin) içerdiği bütün anahtar kelimelerin yanı sıra , istediğiniz anahtar kelimelerde de extra çalışılmaktadır.
 • İstenilen dil ve konum seçeneğinde çalışmalar yapılabilir .
 • Sistem otomatik olarak değil yazılımcı ekibimiz tarafından manuel web sitesine özel olarak hazırlanmaktadır.
 • İlk aydan itibaren ciddi gelişim gösteren bir hizmettir.
 • Site otoritesi yüksek bir domainde çalışmaya başlanıldığında kısa sürede trafik artışı sağlamaktadır.
 • Günlük 100 adet backlink çalışması yapılmaktadır.
 • İç Seo Optimizasyonu profesyonel ekibimiz tarafımızdan yapılır.

Full Seo Paket Ücretleri

 

Çalışmayı özellikle sizin istediğiniz anahtar kelimer üzerinde yapabiliriz.

 1. Burada , anahtar kelime analizi ve aranma hacimleri,  sitenizin bulunduğu pozisyon , çalışma düzenlendiği takdirde düzenli şekilde raporlanarak tarafınıza gönderilir.
 2. Ancak başlangıç aşamasında ilk 100'de bulunan anahtar kelimelerinizde daha hızlı bir yükseliş görmeniz daha olasıdır.
 3. Bu sebepten Google Analytics ve Search Console üzerinden mevcut trafiğin siteye nereden geldiği analiz edilmelidir.

 

Site İçi Optimizasyon ve Site Dışı Optimizasyon Olarak 2 Farklı Modülümüz Var.

 • İç Seo Optimizasyonu kapsamlı olarak Seo uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.
 • Site içi optimizasyonda yapılması gerekenler raporlanarak tarafınıza bildirilir.
 • Onayınız ile site içi optimizasyonda sitenizle ilgili eksiklikler ekibimiz tarafından giderilir ve tarafınıza düzenli raporla sunulur.  

 

Site Dışı Seo Optimizasyonu 

 • Kendi özel backlink ağımıza sahibiz.
 • Yaklaşık 50.000 domain adresi kullanarak çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.
 • Çalışmalar tamamen organiktir.
 • Linkler uygulandığında, kaldırıldığında ya da yinelendiğinde herhangi bir zarara yol açmaz.
 • Daha önce dünya genelinde 20.000 web sitesi üzerinde test edilmiştir.
 • Link çalışmamızdan kaynaklı google cezası alan herhangi bir site yoktur.
 • İç Seo optimizasyonu ile paralel olarak dış seo çalışması ile anahtar kelime bazlı yükseliş hedeflenir.
 • 1-2 anahtar kelime için değil sitenizin içerdiği tüm anahtar kelimeler için çalışmalar yapıyoruz.

Sonuçlar

İlk ayda bile gözle görülür bir gelişim gösterir.

Ancak her domain, otoritesine göre Seo Çalışmaları farklı reaksiyon verebilmektedir.

Ortalama 1-4 ay arası istenilen sonuçların görülmesi mümkündür.

 

HEMEN TIKLA

BİZİMLE ZİRVEYE ULAŞ!