Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

V Web Tasarim firması İzmir merkezli olarak alanında uzman kurucuları ile 2010 yılında kurulmuştur. Firmamız, 10 yıl önce ilk adımları attığı bu yolda, bugün bir dijital ajans künyesine sahip olacak kadar ilerleme kaydetmiştir. Bu ilerleme sayesinde de bugün web tasarım hizmetlerinden başlamak üzere birçok farklı alanda prodüksiyon hizmetleri ve dijital hizmetler vermektedir.

Dijital dünya bugün rekabetin ve sektörel yaşamın kaynağını oluşturmaktadır. Bu dünya içerisinde web sayfaları, sosyal medya ve dijital reklamlar ile yer almak her markanın ihtiyaçlarından birisidir. Bu bağlamda V Web Tasarım firması olarak, dijital ajans çerçevesinde verdiğimiz hizmetler ile markaların bu ihtiyaçlarını yüksek kalite ve güven mantığı ile karşılıyoruz. 

Web Tasarım Hizmetlerinde Estetik Ve Teknik Kalite

Çok uzun yıllardır klasik sistemlerin dışına çıkamayan web tasarım hizmetleri yerine artık firmamız sayesinde çok daha nitelikli ve çağa uygun hizmetler almanız mümkün hale gelmiştir. Temel hizmetlerimiz arasında yer alan dijital web sayfası tasarımı ve sosyal medya tasarımları dışında da firmamız birçok alanda nitelikli hizmetler sunmaktadır. 

Bir dijital ajans olmamız vasıtasıyla bugün temel olarak internet sayfası tasarımlarını İzmir bölgesi için nitelikli bir şekilde sunarken, e-ticaret sayfası gibi ek hizmetler de sağlayabiliyoruz. Ancak firmamız nitelikli yapısı sayesinde bugün kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı ve grafik tasarım gibi dijital hizmetler de sunmaktadır. 

Firmamızın sunduğu nitelikli hizmetler arasında bir web sayfası için ek geliştiriciler olarak SEO hizmetleri, reklam danışmanlığı, Google AdWords danışmanlığı ve prodüksiyon hizmetleri de bulunmaktadır. Tüm bu hizmetler açısından firmamız bünyesinde uzmanlıklara sahip tecrübeli ve çözüm odaklı bir ekip yer almaktadır. 

Misyonumuz Ve Vizyonumuz

Firmamızın sahip olduğu vizyon çerçevesi; geleceğin koşullarını göz önüne alarak, geleceği göğüsleyen ve aslında geleceği oluşturan bir dijital hizmet mantığı elde etmektir. Bu vizyon çerçevesine bağlı olarak misyonumuz; her gün gelişen teknolojiyi takip ederek, bu teknolojilere uygun hizmetler vermek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çağın gereklilikleri ile eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. 


Top