E-Ti̇caret Çözümleri̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
E-Ticaret Çözümleri
E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret

İnternet, çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri E-Ticaret olurken, insanların alışveriş yapabileceği ve aradığı her şey kolayca ulaşabileceği E-Ticaret Sitesi platformları internet dünyasının da en çok kullanılan platformları arasında yer almaktadır. Bir elektronik ticaret sayfası üzerinde ürün veya hizmetlerin alışverişi gerçekleştirilirken, kolaylık, hızlı sonuç ve alternatifleri karşılaştırma gibi imkanlar elde edilmektedir. Bu nedenle kullanıcı için bir firmanın ürün ve hizmetlerinin E-Ticaret Sitesi üzerinden internette sunulması çok büyük bir önem arz etmektedir. 

Bu konuda birçok farklı örnek verilmesi mümkün olduğu gibi örnek olarak yöresel gıda ürünlerinin satışa sunulması veya yapı onarım hizmetlerinin rezervasyonlarının gerçekleştirilmesi gibi birçok noktada elektronik ticaret üzerinden işlem yapılması tercih edilmektedir. Her ne kadar günümüzde online pazar yerleri bu konuda ürün ve hizmet sunan kişi ya da kişiler için en büyük fırsatları sunsa da yine de her markanın kendine ait bir satış sayfası da bulunmalıdır. Hatta günümüzde bakıldığında birçok kişi sosyal medya sayesinde ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmayı tercih ederken, yine de web sayfası kullanmak zorunda kalmaktadır. 

E-Ticaret Sitesi Nasıl Seçilmelidir?

E-Ticaret hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, seçebileceğiniz bir çok farklı firma üzerinden farklı paketler sayesinde Ucuz E-Ticaret tasarımlarına sahip olabilirsiniz. Bazen göz dolduran reklamlar ve tanıtımlar sayesinde size pazarlanan elektronik alışveriş sayfaları istenilen sonucu oluşturmayıp, sizi zor durumda bırakabilmektedir. Ancak firmamız bugüne kadar vermiş olduğu tüm hizmetlerde ürün veya hizmetlerin üzerinden satış gerçekleştirmek istediğiniz web sayfalarında modüler ve modern bir yapı sağlamaktadır. 

E-Ticaret Paketleri üzerinden fayda elde edebileceğiniz bir web sayfası için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, sade, kullanıcının kolaylıkla aradığı her şeyi bulabildiği, kategoriler ile bölümlendirme yapılmış, kendi arama çubuğu bulunan ve hızlı çalışan bir web sayfası, tüm E-Ticaret işlemlerinizde size kolaylık sağlayacaktır. Çünkü E-Ticaretin imkanları sayesinde kullanıcı ürün veya hizmeti kategoriler içerisinden hızlı bir şekilde bularak, ürün hakkında geniş bir bilgi elde etmek isteyecektir. 

Sistemin çalışma mantığına bakıldığında elektronik ticaretin işleyişi açısından belirli prosedürlerin yerine getirilmesi ile birlikte kurallı ve profesyonel bir yapı işletilebilir. Genellikle potansiyel bir müşteri web sayfasına girmeden önce Google üzerinde gerçekleştirdiği bir arama sayesinde veya diğer arama motorlarında ürün ya da hizmetin anahtar kelimelerini kullanarak arama gerçekleştirir. Bu sayede ön plana çıkan sayfalardan herhangi birinde bulunan ürün ve hizmetleri inceleyebilir. 

Müşteri açısından bakıldığında E-Ticaretin işleyişi kapsamında bir web sayfasında bulunan ürünün özellikleri, fiyatı ya da hizmetin nasıl sunulduğu ve hizmet kuralları gibi her bilgi öğrenilmelidir. Bu açıdan düşünüldüğünde sunulan E-Ticaret Paketleri içerisinde firmamız yeterli bilgiyi içeren, görsellikler sağlayan, SEO mantığında içerikler ile desteklenmiş bir alışveriş deneyimi sağlamak için her sayfaya ve alt sayfaya yüksek özen göstermektedir.

Bir müşteri E-Ticaret Paketleri sayesinde sunulan ürün veya hizmet sayfaları içeriğinde eksiksiz bir şekilde tüm bilgileri bulduğunda, ürün ve hizmeti talep edecektir. Üstelik E-Ticaret Sitesi sayesinde bu alışveriş çok hızlı ve pratik bir şekilde sağlanacaktır. Yani iyi bir web sayfası kullanıldığında, E-Ticaretin sunmuş olduğu hizmetler sayesinde hem müşteri kolaylık elde edecek hem de firma çok daha büyük bir performans elde ederek avantaj yakalayacaktır. 

E-Ticaret Paketleri Neleri İçermelidir?

Firmamız tarafından sunulan E-Ticaret Paketleri incelendiğinde, birçok önemli özelliğinin bulunduğunu görmeniz mümkündür. Ancak genel olarak sayfa yapılarına bakıldığında, bazı noktaların daha net bir şekilde ortaya çıktığını fark edebilirsiniz. Örneğin, firmamızın sunduğu her E-Ticaret Sitesi sadeliği sayesinde kolaylık ve hız sağlamaktadır. Müşteri sayfaya girdiği anda alışverişini başarı ile tamamlayana kadar dikkati dağılmadan sade bir sayfa kullanımı elde edecektir. 

Bir E-Ticaret Sitesi özellikle ana sayfa tasarımı ile göz doldurmalıdır. Ana sayfada gereksiz reklamlar, aşırı karışık bir renklilik ve dikkat dağıtıcı bir tasarım olmamalıdır. Sade ve nitelikli şekilde tasarlanmış bir ana sayfa özellikle içerdiği kategoriler ile de kolaylık oluşturacaktır. Yani bağlantılı olarak bir ana sayfanın kategori seçenekleri ile bölünmüş olması da E-Ticaretin çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır. 

Sonraki adımda E-ticaret Paketleri ile birlikte sunulan her sayfada mutlaka bir arama çubuğu yer almalı, belirli noktalarda ürün yerleştirme bulunmalı ve bu sayede de alışveriş kolaylaştırılmalıdır. Sayfa hızlı bir şekilde yüklenerek ödeme sayfasına geçildiğinde de sorunsuz ve SSL sertifikası sağlayan bir ödeme sistemi sunulmalıdır. Bugün firmamız tarafından da sunulduğu şekilde E-Ticaret Paketleri içerisinde her web sayfası için mutlaka farklı SSL güvenlik sertifikaları kullanılmaktadır. 128-bit şifreleme sistemi sayesinde müşteri, kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş gerçekleştirirken güvenlik zafiyeti yaşanmadan rahatlıkla alışveriş yapabilir. 

E-Ticaret Paketleri Temel Özellikleri Nelerdir?

Firmamız tarafından da sunulduğu üzere E-Ticaret Paketleri kurallı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi için farklı paketler tercih edilebilir. Bu paketlerin her biri kendi içerisinde farklı avantajlara sahip olmakla birlikte Türkçe yönetim paneli kullanılması gibi avantajlar sunmaktadır. Ayrıca %100 Google uyumlu bir web sayfası elde edilmesi ile birlikte SEO çalışmaları yapılmış bir E-Ticaret Sitesi Google algoritmasına uygun şekilde her aramada kolaylıkla kullanıcının karşısına çıkacaktır.

Bugün E-Ticaret Sitesi içeriğinde sanal pos sistemi bulunduran ve 3D Secure sanal pos ile birlikte daha da güvenli bir hale gelen yapılar sunulabilmektedir. Sistemlerde havale ile ödeme seçeneği konulması, EFT ile ödeme seçeneği bulunması, kapıda ödeme imkanları sağlanması, yüksek trafik hızları, sosyal medya ile uyumluluk oluşturma, mobil uyumluluk sağlama gibi birçok avantaj ile seçimler yapılabilir. 

Firmamız E-Ticaret Paketleri ile birlikte müşterilerimize teknik destek sunma garantisi sağlamaktadır. Bu teknik destek her konuda web sayfasının sorunsuz bir hale getirilmesi, ilerleyen dönemlerde karşılaşılan sorunların çok daha hızlı bir şekilde çözülmesi anlamını oluşturmaktadır. Ayrıca web sitesi içerisinde müşterilerin daha rahat iletişim kurabilmesi için ek panellerin de oluşturulması gibi bir nokta yer almaktadır. 

E-Ticaretin Gerekliliğini Göz Önünde Bulundurun

Bugün Türkiye'nin hangi şehrinde yer alırsanız alın ürün veya hizmet sunduğunuz sektörde rekabeti yakalayabilmek ve ön plana çıkabilmek için internette yer almanız gerekir. Bu nedenle firmamız sunmuş olduğu E-Ticaret Sitesi hizmetleri ile pazarda yer alan her marka ve firma için büyük bir avantaj oluşturmaktadır. Tasarlanan web sayfaları kullanıcı açısından kolay bir kullanıma sahip olmakla birlikte yönetici açısından da uzun yıllar güncelliğini koruyan bir pratiklik sağlamaktadır. 

E-Ticaret Çözümleri ön plana çıkan faydalarına bakıldığında, ürünlerin Türkiye'nin dört bir tarafına çok daha kolay şekilde ulaştırılması, internet üzerinden gerçekleştirilen muhasebe işlemleri ile daha düşük masraflı resmi prosedürler elde edilmesi gibi avantajlar bulunmaktadır. Bu nedenle firmanız için ürün ve hizmetlerinizi yansıtacak şekilde en uygun paketler arasından seçimler gerçekleştirilebilir. 

Eğer elektronik ticaret açısından daha geniş bir kitleye ulaşarak daha yüksek rakamlar elde etmek istiyorsanız, özellikle Mobil Uyumlu bir Web Sayfası size büyük bir katkı sağlayacaktır. Çünkü E-Ticaretin faydalarından çok daha yüksek bir noktada yararlanmak için bugün akıllı telefonlar ile uyumlu bir sayfa sahibi olmanız gerekir. Bu sayede kullanıcılar dünyanın istediğiniz her yerinde size ulaşarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi temin etme şansını elde edecektir.

HEMEN TIKLA

BİZİMLE ZİRVEYE ULAŞ!